Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A magyaruzeletitudakozo.hu weboldalát kizárólag a Magyar Üzleti Tudakozó Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20447278

Kategória: Szigetelés

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Építőipari, Szigetelés Miskolc - Dohány Építő-Szigetelő Bt. 0036-20/594-2124, 0036-20/338-6338, 0036-46/331-856, 0036-20/596-3637 Miskolc info@dohanybt.hu
Gipszkarton Szerelés, Ács Jánossomorja - Csizmazia és Fia Kft. 0036-30/348-6254 Jánossomorja csizmazia.gergely@jtv.hu
Bitu-Flex Kft. 0036-30/960-8737, 0036-30/982-5171 Budapest bitu-flex@t-online.hu
Aga-Bau Kft. 0036-30/210-2239, 0036-1/309-0291 Budapest agabau@chello.hu
Alpingalamb Kft. 0036-30/749-9906 Budapest
Ambisza Építőipari Kft. (88) 414-807, (30) 956-6142 Zirc ambisza@invitel.hu
Arany-Koller Kft. 0036-30/941-6536 Budapest kollerz@warmkft.hu
Bakony Ipari Kerámia Kft. 0036-88/563-470, 0036-88/590-040 Veszprém info@bakonycer.hu
Barnucz György - Tetőfedés, bádogozás 0036-20/973-0241, 0036-24/403-986 Szigethalom barnucz@pr.hu
Bitimpex Kft. (30) 951-9262 Budapest szigeteles@bitimpex.hu
Bodor Róbert E.V. 0036-30/956-6419 Öttevény
Breznyik Péter Pál Egyéni Vállalkozó 20/368-9907 Szarvas
Caparol Hungária KFT 1/264-8914, 1/262-0467,20/953-79 Budapest caparol@caparol.hu
Carbofol - szigetelés - Paks - Szak. Szolg. Paks Kft. 06-20/961-6273 Paks istvan.balint@szakszolg.hu
Color World Bau Bt. 036-70/708-2280, 0036-30/858-4920 Budapest vadaszirobert@freemail.hu
Controll Express Kft. 0036-30/622-2266 Budapest antalhazi@gmail.com
Cool-Technique KFT 1/260-8042 Budapest cooltechnique@axelero.hu
Családi Ház Építés - Szurdokpüsköki - Passzívház 2020 Kft. 0036-30/470-4441 Szurdokpüspöki 100csaladihaz@gmail.com
Csomor László Egyéni Vállalkozó 0036-70/269-6839 Gödre csomorlaszlo@vipmail.hu
Czirip Építőipari és Szolgáltató Bt. 23/359-935 Százhalombatta czirip@mail.battanet.hu

Belépés a B2B rendszerbe

Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.