Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A magyaruzeletitudakozo.hu weboldalát kizárólag a Magyar Üzleti Tudakozó Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20447278

Kategória: Biztonságtechnika

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Criss-Cross Bt. 56/ 412-600, 70/331-9282 Szolnok crisscross@t-online.hu
Csavarbolt - Tóth Attila E.V. 0036-75/341-743 Dunaföldvár
Csepregi Önkéntes Tűzoltó Egyesület 0036-20/415-9206, 0036-94/366-667 Csepreg tuzoltosag@pr.hu
Csizmadia József 0036-87/321-069, 0036-30/936-9825 Tapolca csizmadia76@t-online.hu
Csohány László E.V. 0036-20/338-0770 Sopron
Czetter Beatrix és Sárvány József Generali Képviselet 0036-20/373-6507, 0036-20/515-6725 Szombathely czetter.bea@freemail.hu
Deltalarm Kft. 0036-1/325-8897, 0036-30/942-0666 Budapest info@deltalarm.hu
Diamond Safeguard Kft. 1/354-0749,1/331-8206,20/943-7053 Budapest diamond@axelero.hu
EU-Szervíz Autójavító Kft. 0036-30/936-3609, 0036-20/200-2359 Győr euservicekft@g-mail.com
Elektronika Budapest - Bendász és Társa Kft. 0036-20/389-3223, 0036-1/369-1236 Budapest bendasz@enternet.hu
Energox Kft. 0036-30/459-4053, 0036-34/362-852 Oroszlány energox@t-online.hu
Europrint Eger Kft. 36/531-560 Felsőtárkány eupcb@europrint.hu
Experten Kft. 06(1) 433-16-90 Budapest experten@axelero.hu
Ezerjó Gazda és Élelmiszerbolt, Vasipari tevékenységek - Orbán Attiláné E.V. 0036-87/536-007, 0036-87/436-356, 0036-70/558-3903 Lesencetomaj
Ferr - And Szer Bt. 0036-20/914-8654, 0036-30/352-9568 Budapest
Fire Electric New Kfc. 0036-30/955-5240, 0036-37/570-030 Gyöngyössolymos fire.electric@freemail.hu
Fémmíves-87 Ipari és Szolgáltató Kft. 0036-1/286-0359, 0036-1/287-2670 Budapest femmives@t-online.hu
Fénypénz BT 56/412-214 Szolnok fenypenz@info.hu
G4S Biztonságtechnikai Zrt./Microraab Divízió 96510-710,96/510-736 Győr microraab@microraab.hu
Galambos Clean Kft. 0036-30/986-4816, 0036-1/284-4554 Budapest galambos.jozsef2@t-online.hu

Belépés a B2B rendszerbe

Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.