Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A magyaruzeletitudakozo.hu weboldalát kizárólag a Magyar Üzleti Tudakozó Kft. üzemelteti.
Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20447278

Kategória: Felnőttképzés

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Acid Jazz Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 0036-66/635-125, 0036-30/392-2484 Gyula tiborbotta@t-online.hu
Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola 54/402-250 Berettyóújfalu gimn-b.ujfalu@freemail.hu
Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola 0036-1/322-3861 Budapest arany@arany-epuletgepesz.sulinet.hu
Armada Security Kft. 0036-30/944-2162, 0036-1/350-5250, 0036-1/236-0181 Budapest armada@radio-net.hu
Bercsényi Miklós Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 0036-88/510-370, 0036-88/510-381 Ajka titkarsag@bercsenyi-ajka.sulinet.hu
Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium 0036-66/386-028, 0036-66/386-676 Gyomaendrőd bethlen@bethlen-gyomae.sulinet.hu
Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola 1/273-3090 Budapest mail@bkf.hu
Budapesti Távtanulási Központ 0036-1/411-0356, 0036-1/411-0938, 0036-1/411-0939 Budapest Fernstudienzentrum.Budapest@FernUni-Hagen.de
Csaszlovszkyné Kolosi Orsolya E.V. 0036-20/209-6496 Szécsény kolosi@citromail.hu
Debreceni Regionális Munkaerőfejlesztő és Képző Központ 52/516-000,52/448-866 Debrecen drkk@drkk.hu
Develor Tanácsadó Zrt. (+36-1) 4-137-990 Budapest develor@develor.hu
Dr. Ámbédkar Gimnázium, Szakközépiskola és Felnőttoktatási Általános Iskola 0036-30/830-2029, 0036-48/349-209 Sajókaza derdak@ambdkar.hu
Elit Kozmetikusképző Alapítványi Szakiskola ( 1) 315-0950,30/670-1745 Budapest elite.2000.kft@t-online.hu
Esély Kövessi Erzsébet Szakképző Iskola 0036-1/283-0951 Budapest
Eurokonform Szakoktatási Alapítvány Vállalkozói Szakközépiskolája és Szakiskolája 0036-1/321-4005, 0036-20/334-0673, 0036-1/388-8556 Budapest info@eurokonform.sulinet.hu
Eötvös József Főiskola 0036-30/424-6274 Baja
Eötvös József Általános Iskola 0036-25/505-920 Ercsi eotvos.ercsi@gmail.com
Felnőttképzés, Autósiskola Szécsény - Agro-Help Nonprofit Kft. 0036-32/370-382, 0036-20/360-6788 Szécsény agrohelp.felnottkepzes@gmail.com
Felnőttoktatás Budapest - TIT Teleki László Ismeretterjesztő Egyesület 0036-1/317-0989 Budapest titteleki@titteleki.hu
Fórum Média Kiadó Kft. 1/ 4-672-283,1/ 2-732-090 Budapest forum-media@forum-media.hu

Belépés a B2B rendszerbe

Beküldendő ajánlatok szerkesztése. Csak regisztrált partnereink részére.